система онлайн-бронирования

Бронювання номерів на базі відпочинку "Сонячна-позитив"

Адміністрація бази відпочинку рада нагадати своїм гостям про послугу раннього бронювання номерів.

Якщо Ви заздалегідь забронюєте номер, то ніякі економічні кризи не вплинуть Вашому запланованого відпочинку.

Бронювання номера дозволить нашим гостям не турбуватися про збільшення ціни проживання в номері. Запевняємо Вас, що не буде ніякої додаткової оплати за номер, якщо відбудеться стрибок цін
Важливий позитивний момент раннього бронювання номерів полягає в тому, що у Вас буде можливість вибору кращих номерів

Однак попереджаємо Вас про існування особливостей раннього бронювання номерів. Якщо виникне непередбачена ситуація і Ви побажаєте поміняти номер, кількість проживаючих в ньому, заздалегідь сплативши вартість проживання в цьому номері, то у Вас з'явиться проблема з поверненням грошей.

У разі відмови провести свій відпочинок на нашій базі при наявності оплати за проживання в номері, адміністрація буде змушена накласти штрафні санкції на потенційних відпочивальників.

Розмір штрафу залежить від дати початку перебування на базі відпочинку. Чим ближче Ваша відмова до цієї дати, тим більше штраф.

Хочемо запевнити Вас в тому, що якщо зроблений вибір на користь відпочинку на нашій базі і заздалегідь заброньовано номер проживання, то це стовідсоткова гарантія прекрасного, повноцінного відпочинку.

Залежно від категорії номера і його розташування, інтер'єр може відрізнятися від представленого на фото. Оскільки база відпочинку в своєму розпорядженні 125 номерів різної категорії, немає можливості забронювати конкретний номер обраної категорії. Номер кімнати буде відомий в день Вашого заїзду.

На кожного додаткового гостя нараховуються 200грівен / добу. Діти у віці до 5 років в кімнаті з батьками розміщуються безкоштовно без надання окремого спального місця; діти у віці від 5 років розміщуються з додатковою оплатою 200грн / доба.

При заїзді для реєстрації необхідно надати посвідчення особи (паспорт, посвідчення водія, свідоцтво про народження і т.п.) всіх проживаючих в номері, включаючи дітей.